ככל שבעיות תכנות מורכבות מתגלות כמאתגרות יותר ויותר, בינה מלאכותית (AI) עולה מדרגה כדי לחולל מהפכה באופן שבו אנו ניגשים לתכנות. ככל שאנו מתעמקים בעידן טרנספורמטיבי זה, איננו יכולים שלא להיות מופתעים מהאופן שבו פתרונות מבוססי בינה מלאכותית משפיעים לטובה על התחום. מהאופן שבו כלים חכמים אלה לומדים ומסתגלים כדי לייעל את היעילות, ועד להשלכות האתיות והעתיד של AI בפיתוח תוכנה, נחקור את העולם המרתק הזה שנותן לנו הרבה מה להרהר ולצפות.

החל משבירת קוד מרשימה המבוססת על בינה מלאכותית ועד לדיון מקיף על היתרונות שמציעה AI בהתמודדות עם אתגרי תכנות, פוסט בלוג זה הוא השער שלך להבנת התפקיד המכריע של AI בפתרון בעיות תכנות מורכבות, הכלים המסייעים למתכנתים לנווט בנוף חדש זה, וההשלכות העתידיות של AI לפיתוח. הגיע הזמן לאמץ עולם חדש, עולם שבו בינה מלאכותית ומפתחים עובדים יחד כדי להתגבר על אתגרי התכנות ולעצב מחדש את תעשיית הטכנולוגיה.

תפקיד הבינה המלאכותית בפתרון בעיות תכנות מורכבות

בינה מלאכותית (AI) חוללה מהפכה בתחומים שונים, כולל תכנות. עם ההתפתחות המהירה של הטכנולוגיה, AI התפתחה כאלמנט משנה משחק בסיוע למפתחים להתמודד עם בעיות מורכבות הדורשות תובנה חדה, ידע נרחב ואלגוריתמים מורכבים. פתרונות בעזרת בינה מלאכותית מאפשרים למתכנתים לשפר את היעילות, הפרודוקטיביות ואיכות עבודתם. חלק זה דן בתפקיד שבינה מלאכותית ממלאת בעולם התכנות וכיצד היא משפרת גישות לפתרון בעיות.

שילוב הבינה המלאכותית בתכנות בנוי על ההנחה שמכונות יכולות לחקות את האינטליגנציה האנושית וללמוד מהניסיון. למידת מכונה (ML) ועיבוד שפה טבעית (NLP) הן טכנולוגיות אינסטרומנטליות ביישום פתרונות AI לאתגרי קידוד. מפתחים מסתמכים יותר ויותר על כלים ויישומים מבוססי בינה מלאכותית כדי לייעל את תהליך הפיתוח, לזהות שגיאות ולתכנן אלגוריתמים ממוטבים לפתרון בעיות תכנות מורכבות.

הופעת AI בתכנות

הופעתה של AI בתכנות היא תגובה לצורך הגובר במנגנוני פתרון בעיות שיכולים לעמוד בקצב ההתפתחויות המהירות בטכנולוגיה. ככל שפרדיגמות תכנות מתפתחות והדרישות של פרויקטים של הנדסת תוכנה הופכות מורכבות יותר ויותר, מפתחים חייבים להסתגל לתנאים משתנים על ידי שימוש במתודולוגיות חדשניות המעניקות עדיפות ליעילות ופרודוקטיביות. בינה מלאכותית היא כוח מניע בעידן חדש זה של קידוד, ומציעה פתרונות משני פרדיגמות לאתגרים המורכבים המתכנתים העומדים בפני מדי יום.

יכולת הסתגלות ולמידה מונחות בינה מלאכותית

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של AI הוא יכולת ההסתגלות הטבועה בה והיכולת ללמוד לאורך זמן. על ידי ניתוח מערכי נתונים גדולים והסתגלות לסביבות תכנות שונות, פתרונות קוד מבוססי בינה מלאכותית יכולים לחלץ תובנות יקרות ערך ולהפחית את המורכבות של משימות לפתרון בעיות. יכולת קוגנטיבית זו ללמוד, לעבד ולהבין דפוסי תכנות מורכבים הופכת את הבינה המלאכותית לכלי רב עוצמה המאפשר למפתחים לקבל החלטות מושכלות ולמצוא פתרונות יצירתיים לבעיות תכנות.

פתרון בעיות יעיל באמצעות בינה מלאכותית (AI)

יעילותה של טכנולוגיית הבינה המלאכותית בפתרון בעיות תכנות מורכבות נובעת מיכולתה לעבד במהירות כמויות עצומות של נתונים, מה שמפחית את הצורך בהתערבות ידנית. הודות לאלגוריתמים שנועדו לחקות בינה אנושית, AI יכולה לזהות דפוסים, ליצור קוד חדש ולמטב אלגוריתמים קיימים, מה שעוזר למפתחים לחסוך זמן ומשאבים. בנוסף, AI מפשטת את שיתוף הפעולה בין צוותי פיתוח, מכיוון שהיא מציעה פתרונות קוהרנטיים ויעילים על ידי ניתוח נתונים ממקורות מרובים ומתן אסטרטגיות מותאמות אישית לפתרון בעיות עבור הפרויקט הנדון.

שיטות קידוד משופרות

תכנות בעזרת בינה מלאכותית לא רק מקל על הנטל של פתרון בעיות מורכבות, אלא גם משפר ומשכלל שיטות קידוד. הודות לבינה מלאכותית, מפתחים יכולים כעת לאכוף תקני קידוד, לזהות ולתקן פגיעויות אבטחה ולאמת דרישות באמצעות טכניקות כגון סקירה ובדיקה אוטומטיות של קוד. התקדמות זו תורמת לשיפור הכולל של תהליכי אספקת תוכנה ותחזוקה.

לסיכום, שילוב AI בתכנות השפיע באופן משמעותי על האופן שבו מפתחים ניגשים ופותרים בעיות מורכבות. כלים ופתרונות מבוססי בינה מלאכותית פתחו עולם חדש של אפשרויות שסוללות את הדרך לשיפור היעילות, יכולת ההסתגלות והחדשנות. ככל שהבינה המלאכותית תמשיך להתבגר ונוכחותה בתכנות תהיה נפוצה יותר, מפתחים ללא ספק ייהנו מהאינטליגנציה והיכולות שלה, ובסופו של דבר יעלו את הרף למה שניתן להשיג בתחום פיתוח התוכנה.

הבנת פיצוח קוד המופעל באמצעות בינה מלאכותית

פיצוח קוד מבוסס בינה מלאכותית חולל מהפכה באופן שבו מתכנתים ניגשים לבעיות תכנות מורכבות. הוא ממנף את הכוח של למידת מכונה ועיבוד שפה טבעית כדי לשפר את תהליך פיתוח הקוד, ניפוי הבאגים והאופטימיזציה. חלק זה יחקור את יסודות התכנות בעזרת בינה מלאכותית והשפעתו על עולם התכנות.

הבנת קוד AI

אחת מפונקציות הליבה של פתרונות שבירת קוד מבוססי בינה מלאכותית היא היכולת שלהם להבין ולפרש שפות תכנות. הם משיגים זאת על ידי שימוש בטכניקות עיבוד שפה טבעית (NLP) כדי לפענח את המשמעות מאחורי תחביר קוד, מבנים ותבניות. כתוצאה מכך, מערכות AI יכולות לסייע למפתחים על ידי מתן תובנות חשובות, מענה לשאילתות והצעת דרכים למיטוב קוד.

למידת מכונה בפיצוח קוד

למידת מכונה ממלאת תפקיד מכריע בפיצוח קוד בסיוע AI, מכיוון שהיא מאפשרת למערכת ללמוד ממערכי נתונים עצומים של קוד. אלגוריתם הבינה המלאכותית מנתח את נקודות הנתונים הללו, תוך הסתמכות על דפוסים ומגמות היסטוריות כדי לחזות ולהציע פתרונות מתאימים לבעיות קידוד. ככל שהוא נחשף ליותר נתונים, כך הוא יכול להציע פתרונות רלוונטיים ואמינים מהר יותר.

יתרון נוסף של למידת מכונה בפיצוח קוד מבוסס בינה מלאכותית הוא היכולת שלה להסתגל לאורך זמן. ככל שהבינה המלאכותית לומדת מתבניות ומבני קוד חדשים, היא מעדנת ללא הרף את הבנתה בשפות תכנות ומסתגלת לכל שינוי, מה שהופך אותה לכלי רב-תכליתי ובעל תושייה.

חיזוי ויצירת קוד

פיצוח קוד מבוסס בינה מלאכותית לא רק מסייע בזיהוי אתגרי קידוד, אלא גם מסייע בחיזוי והפקת קוד. באמצעות אלגוריתמים לחיזוי ו- NLP, מערכות AI יכולות להבין את ההקשר והמבנה של בסיס קוד נתון, ולספק הצעות להשלמת או שיפור הקוד. זה יכול להאיץ מאוד את תהליך הפיתוח, במיוחד עבור יישומי תוכנה מסובכים.

איתור באגים בעזרת AI

באגים ושגיאות הם בלתי נמנעים במהלך פיתוח קוד, מה שהופך את ניפוי הבאגים למשימה מפרכת וגוזלת זמן עבור מתכנתים. כלי פיצוח קוד המופעלים באמצעות בינה מלאכותית יכולים לזרז תהליך זה על ידי זיהוי בעיות פוטנציאליות בקוד והצעת תיקונים לטיפול בהן. על ידי מינוף כלי AI אלה, מפתחים יכולים להתמקד בהיבטים חיוניים אחרים של פיתוח תוכנה, ובסופו של דבר לשפר את הפרודוקטיביות ואיכות הפרויקט שלהם.

אופטימיזציה ושכתוב קוד

אופטימיזציה של קוד ושכתוב מחדש חיוניים לשמירה ושיפור פונקציונליות התוכנה, אך לעתים קרובות הם דורשים זמן ומאמץ משמעותיים. מערכות פיצוח קוד מבוססות בינה מלאכותית יכולות לייעל את תהליך האופטימיזציה על ידי זיהוי יתירות ותחומי שיפור בתוך הקוד. על ידי הצעת הצעות לשכתוב, כלי AI יכולים להפחית באופן דרסטי את המשאבים הדרושים לשמירה על איכות הקוד.

לסיכום, פיצוח קוד מבוסס בינה מלאכותית משנה את הדרך שבה מתכנתים ניגשים לפתרון בעיות מורכבות באמצעות היכולת שלו להבנת קוד, פתרונות מונחי למידת מכונה, חיזוי ויצירת קוד, סיוע בניפוי באגים ויכולות אופטימיזציה. טכנולוגיה חדשנית זו משפרת את יכולות המפתחים ליצור תוכנה יעילה ואפקטיבית תוך צמצום הזמן והמאמץ הנדרשים בתהליך הפיתוח. ככל שהבינה המלאכותית תמשיך להתקדם, אנו יכולים לצפות לשיפורים נוספים בתחום פיצוח הקוד ותרומותיו שלא יסולא בפז לתחום התכנות.

יתרונות השימוש בבינה מלאכותית בפתרון אתגרי תכנות

הבינה המלאכותית פתחה אופקים חדשים בפתרון אתגרי תכנות, וסיפקה מגוון פתרונות שלא היו מתאפשרים ללא טכנולוגיה חדשנית זו. שילוב AI בתהליך פיתוח התוכנה לא רק איפשר למתכנתים לייעל את יעילותם, אלא גם חולל מהפכה בגישות לפתרון בעיות בתחום. בחלק זה נעמיק ביתרונות הרבים של שימוש בבינה מלאכותית לטיפול בבעיות תכנות מורכבות וכיצד טכנולוגיה זו מאפשרת פתרון בעיות מדויק על ידי התאמה ולמידה מנסיבות נתונות.

יעילות ומהירות

כלי תכנות מבוססי בינה מלאכותית מגבירים משמעותית את היעילות והמהירות בפיתוח תוכנה, מכיוון שהם יכולים לעבד מידע ולנתח נתונים הרבה יותר מהר מבני אדם. קצב מואץ זה מאפשר קבלת החלטות מהירה בהתמודדות עם אתגרי תכנות ומביא לזיהוי מהיר של פתרונות אופטימליים. כתוצאה מכך, לוחות הזמנים של הפרויקט מתקצרים, וצוותי הפיתוח יכולים לספק מוצרים באיכות גבוהה במהירות רבה יותר.

יכולת הסתגלות ולמידה

מערכות AI יכולות ללמוד ולהסתגל לאתגרי תכנות המתפתחים ללא הרף, מה שהופך אותן למשאבים יקרי ערך לפתרון בעיות מורכבות. על ידי התבוננות בדפוסים והסקת מסקנות מכמויות עצומות של נתונים, כלי AI אלה משפרים את הידע שלהם ומעדכנים ללא הרף את האלגוריתמים שלהם. יכולת ייחודית זו לשיפור עצמי מעניקה למתכנתים יתרון בטיפול בבעיות עתידיות ובשמירה על קדמת העקומה בנוף הטכנולוגי המשתנה במהירות.

הפחתת שגיאות

כלים מבוססי בינה מלאכותית מפחיתים משמעותית את הסבירות לטעויות אנוש בתהליך התכנות. על ידי שימוש באלגוריתמים וטכניקות מתקדמות, כלים אלה יכולים לזהות בעיות פוטנציאליות ואף להציע המלצות לשיפור לפני שטעויות מובילות לעיכובים משמעותיים. צמצום שגיאות זה מוביל ליישומי תוכנה חזקים ואמינים יותר, ובסופו של דבר חוסך זמן ומשאבים הן לצוותי הפיתוח והן ללקוחותיהם.

בדיקות אוטומטיות וסקירות קוד

AI שיפרה באופן משמעותי את האוטומציה בתכנות, כולל תחומים כגון בדיקות וסקירות קוד. תהליכים אוטומטיים אלה מפנים זמן יקר למתכנתים, ומאפשרים להם להתמקד במשימות יצירתיות יותר וברמה גבוהה. על ידי שימוש בבינה מלאכותית לפעילויות כמו איתור באגים, ניטור איכות קוד והערכת ביצועים, צוותי פיתוח יכולים להבטיח שהמוצרים שלהם עומדים בסטנדרטים גבוהים של מצוינות במאמץ ידני מינימלי.

למידה ותמיכה בהתאמה אישית

פלטפורמות מבוססות בינה מלאכותית יכולות גם לספק חוויות למידה מותאמות אישית ותמיכה למתכנתים. על ידי ניתוח צרכים אישיים, רמות מיומנות ותחומי מומחיות, כלי AI אלה יוצרים מסלולי למידה מותאמים אישית שמציידים טוב יותר מפתחים להתמודד עם אתגרי תכנות מורכבים. גישה מותאמת אישית זו ללמידה מביאה לפיתוח מיומנויות יעיל יותר, ומאפשרת למתכנתים להסתגל ולהתפתח לצד התחום המשתנה ללא הרף.

לסיכום, היתרונות של שימוש בבינה מלאכותית בפתרון אתגרי תכנות הם רבים ומרחיקי לכת. על ידי הגברת היעילות, האצת מהירות הפיתוח, הפחתת שגיאות, אוטומציה של תהליכים מייגעים ומתן חוויות למידה מותאמות אישית, AI ללא ספק העלה את נוף פיתוח התוכנה. עם יכולתה להסתגל וללמוד, AI ממשיכה להוכיח את ערכה בטיפול בבעיות תכנות מורכבות וסוללת את הדרך לעתיד חדשני ודינמי יותר בתעשייה.

כלי AI לפתרון בעיות תכנות מורכבות

ככל שהביקוש לפתרונות תוכנה מתוחכמים וקוד יעיל גדל, מפתחים מחפשים כלים מבוססי בינה מלאכותית כדי לתמוך בתהליכי פתרון הבעיות שלהם. לבינה מלאכותית יש פוטנציאל לנתח אלגוריתמים ולהציע שיפורים באופן אוטונומי, תוך אופטימיזציה משמעותית של שיטות תכנות. בחלק זה, נדון בכמה מכלי הבינה המלאכותית הפופולריים והיעילים ביותר שנועדו לסייע בהתמודדות עם בעיות תכנות מורכבות.

עפיפון

קייט היא תוכנה מונעת בינה מלאכותית, השלמת קוד המתפקדת כעוזרת תכנות. תואם למגוון רחב של שפות תכנות, הוא משתלב בצורה חלקה בעורכי קוד ו- IDE שונים, כמו VSCode, Atom ו- PyCharm. תפקידה העיקרי של קייט הוא לספק השלמות קוד מבוססות בינה מלאכותית המבוססות על השפה והספריות איתן עובד המשתמש, ובכך להאיץ את תהליך הפיתוח. הוא משלב אלגוריתמים של למידת מכונה כדי לקבל הקשר מהקוד הכתוב ומציע הצעות רלוונטיות לשיפור יעילות הקידוד.

DeepCode

DeepCode הוא כלי ניתוח קוד מבוסס בינה מלאכותית המסייע למפתחים לזהות באגים ופגיעויות פוטנציאליים בקוד שלהם. על ידי ניתוח אלפי פרויקטי קוד פתוח, מנוע הבינה המלאכותית של DeepCode לומד דפוסים ויכול לאתר בעיות קוד קרובות לדיוק אנושי. הוא תומך במספר שפות תכנות, כולל JavaScript, Python ו- Java. יתר על כן, DeepCode משתלב עם עורכי קוד פופולריים, מציע ניתוח קוד בזמן אמת ומסייע למפתחים לתקן את הקוד שלהם במהירות, מה שמקצר באופן דרסטי את זמן הפיתוח הכולל.

GPT-3

אחת מטכנולוגיות הבינה המלאכותית המבטיחות ביותר הקיימות כיום, GPT-3 של OpenAI (Generative Pre-trained Transformer 3), מסוגלת ליצור קוד ואף יכולה לייצר מודולי תכנות חדשים בתגובה לקלט שפה טבעית. GPT-3 משתמש בלמידה עמוקה כדי לחלץ דפוסים מכמויות עצומות של נתונים וליצור תוכן רלוונטי להקשר. תכונה זו הופכת אותה לכלי יוצא דופן עבור כל מפתח המבקש לייעל את התכנות שלו באמצעות פתרון AI רב-תכליתי.

IBM Watson Studio

IBM Watson Studio היא פלטפורמה עשירה בתכונות המאפשרת למפתחים לשתף פעולה בפרויקטים של בינה מלאכותית ולהשתמש במודלים של למידת מכונה בתוך המוצרים שלהם. הוא מציע מגוון רחב של כלים ושירותים של בינה מלאכותית, ומאפשר למפתחים ליצור, לאמן ולפרוס מודלים של למידת מכונה בצורה חלקה. Watson Studio תומך בשפות תכנות ומסגרות שונות, כולל Python, R ו- TensorFlow, מה שהופך אותו לבחירה רב-תכליתית עבור מפתחים רבים העובדים עם משימות תכנות מורכבות.

בעוד שכלי AI אלה מציעים יתרונות משמעותיים למפתחים, קיימים גם חששות לגבי השלכותיהם. אוטומציה של היבטים מסוימים של תכנות עשויה להשפיע על שוק העבודה, כאשר חלקם חוששים מאובדן הדרגתי של תפקידים למתכנתים. עם זאת, חיוני לאמץ כלים אלה כאמצעי להגדלת סט הכישורים של המתכנתים ולעזור להם להתמקד במשימות חיוניות. שימוש בכלי AI מספק הזדמנות לפתור בעיות מורכבות מהר יותר ומדויק יותר, ובסופו של דבר התוצאה היא מוצרי תוכנה יעילים וחדשניים יותר.

בחלק הבא נחקור את ההשלכות העתידיות של AI בפיתוח, נפרט חידושים פוטנציאליים בתחום הבינה המלאכותית ונדון באופן שבו אימוץ טכנולוגיית AI עשוי לשנות את התכנות בעתיד הנראה לעין.

השלכות עתידיות של AI בפיתוח

ככל שהבינה המלאכותית משתלבת יותר בעולם התכנות, חשוב לשקול את התוצאות וההשלכות האפשריות של התקדמות טכנולוגית זו. במבט קדימה, טכנולוגיית AI צפויה להמשיך לשנות את נוף הפיתוח, ולהשפיע על כמה היבטים של התעשייה, החל מהכלים המשמשים ועד לתפקידם של מפתחים אנושיים.

אחת ההשלכות המשמעותיות ביותר של בינה מלאכותית בפיתוח היא ההשפעה הפוטנציאלית שלה על שוק העבודה. נכון לעכשיו, כלים מבוססי בינה מלאכותית כמו יצירת קוד אוטומטית ותיקון שגיאות אוטומטי הם בעלי ערך רב בסיוע למפתחים להפחית משימות גוזלות זמן ולמזער טעויות אנוש. במבט קדימה, ככל שהיכולות של טכנולוגיות AI משתכללות עוד יותר ומשולבות בצורה חלקה בזרימות עבודה של תכנות, ארגונים עשויים להתמקד יותר ויותר באוטומציה של היבטים מורכבים יותר של פיתוח תוכנה, מה שעלול להוביל לעקירת משרות או לירידה בביקוש למפתחים.

בעוד חששות לגבי עקירת עבודה תקפים, חיוני גם לשקול את ההזדמנויות המתעוררות עקב התקדמות AI בתחום התכנות. מפתחים עשויים לעבור לתפקידים אסטרטגיים ומפקחים יותר, תוך מינוף כלי AI לתמיכה במאמציהם בהמשגה, עיצוב ויישום של מערכות תוכנה. בנוסף, כפי שאנו כבר רואים, הזדמנויות עבודה בתחומי AI ולמידת מכונה חוות צמיחה מהירה, ומגמה זו צפויה להימשך ככל שהטכנולוגיה מתפתחת.

השלכה חשובה נוספת של AI בפיתוח היא האתגרים האתיים הקשורים לפריסת מערכות בסיוע AI. ככל שכלים המופעלים על ידי בינה מלאכותית מטפלים ביותר ויותר מתחומי האחריות לקידוד, חיוני שיהיו שיטות יעילות ואחראיות לניטור ופיקוח על קבלת ההחלטות של הבינה המלאכותית, במיוחד כשמדובר ביישומים רגישים בתחום הפיננסי, הרפואה ותחומים אחרים בעלי סיכון גבוה.

יתר על כן, הופעתה של AI בפיתוח עשויה לעורר חדשנות נוספת בתעשיית התכנות. למפתחים יהיו הזדמנויות חדשות לחשוב מחדש על פרדיגמות ומתודולוגיות תכנות מסורתיות, ולתכנן דרכים חדשניות למנף את יכולות הבינה המלאכותית בעיצוב קוד, ארגון ואופטימיזציה. זה, בתורו, יכול להוביל למערכות תוכנה מדרגיות, יעילות וחזקות יותר שפיתוחן תואם יותר את הדרישות המשתנות במהירות של העידן הדיגיטלי.

לסיכום, ההשלכות העתידיות של בינה מלאכותית בפיתוח הן עצומות ומגוונות. טיפול בחששות פוטנציאליים של עקירת משרות, הסתגלות למתודולוגיות עבודה חדשות והבטחת פיקוח אתי יהיו בעלי חשיבות עליונה ברתימת מלוא הפוטנציאל של AI כדי להניע התקדמות בתכנות, ובסופו של דבר, לעצב את הנוף הדיגיטלי של העתיד. ככל שטכנולוגיית הבינה המלאכותית ממשיכה להתקדם, השיחות הנוגעות להעסקתה בפיתוח חייבות להתפתח לצידה, ולאפשר לתעשייה להסתגל ולשגשג בעידן חדש ומלהיב זה של תכנות בעזרת בינה מלאכותית.

You May Also Like
בינה מלאכותית בביוטכנולוגיה: כיצד היא משנה גנטיקה וגילוי תרופות?

בינה מלאכותית בביוטכנולוגיה: כיצד היא משנה גנטיקה וגילוי תרופות?

בינה מלאכותית (AI), מילת הבאזז של הטכנולוגיה המודרנית, החלה לרקוד ואלס מסקרן…
מימוש הפוטנציאל של מסחר דיגיטלי באמצעות בינה מלאכותית

מימוש הפוטנציאל של מסחר דיגיטלי באמצעות בינה מלאכותית

ככל שהטכנולוגיה הדיגיטלית ממשיכה לנסוק בעולם ההיפר-מקושר של ימינו, אי אפשר להתעלם…

בינה מלאכותית ועלייתה של דמוקרטיה דיגיטלית: הזדמנויות ואתגרים

בצומת הדרכים של טכנולוגיה ודמוקרטיה, מתרחש שינוי מרתק בעידן הדיגיטלי שלנו. בינה…
האם בינה מלאכותית יכולה להחליף את היצירתיות האנושית? חקירת הגבולות של למידת מכונה

האם בינה מלאכותית יכולה להחליף את היצירתיות האנושית? חקירת הגבולות של למידת מכונה

בעודנו מנווטים בנוף הטכנולוגי המתפתח ללא הרף, גבולות היצירתיות האנושית מאותגרים ומוגדרים…